løkkevikveien 3

Kontakt oss

24/7Vakttelefon

Send oss en e-post

Enten du ønsker et tilbud, har spørsmål om våre tjenester, eller trenger faglig rådgivning, er vi klare til å hjelpe deg.

Thank you for your message. We will get back to you shortly.
Oops! Something went wrong while submitting the form.
e-post
Email icon

post@lindhaugen.no

sted
pin icon

Løkkevikveien 3, 1747 Skjeberg

ring oss
phone icon

69 18 76 00

kontakt oss direkte

Våre ansatte

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vestibulum convallis, dolor sed consectetur gravida, neque sem tristique.

Espen Andersen

Daglig leder
916 74 820
Espen.andersen@lindhaugen.no

Benedikte Lindhaugen Brække

Leder for HR
og administrasjon
941 52 326
Benedikte@lindhaugen.no

Gordon Johansson

HMS-K Prosjektingeniør
476 18 220
Gordon@lindhaugen.no

Frank Martinsen

Prosjektleder
Utemiljø
970 54 760
Frank@lindhaugen.no

Rune Olavesen

Prosjektleder
Anlegg
901 74 570
rune@lindhaugen.no

Jan Inge Nordenhaug

Prosjektleder
Anlegg
905 58 309
Janinge@lindhaugen.no

Per-Jørgen Høydahl

Anleggsleder
454 75 744
Perjorgen@lindhaugen.no

Jan Olav Lindhaugen

Teknisk leder
901 25 399
Janolav@lindhaugen.no